Hakkımızda

• Türkiye plastik sektörünün önemli kuruluşlarından biri olan Bilmak Plastik kurulduğu 1999 yılından beri yüksek kalite ve estetik kalitede ürün imal etme, modern ürünler güvenlik ve konforunu yapı ve endüstriyel ortamda tüm piyasaya taşıma kapasitesini dünya çapında kendini geliştirmiştir.
• İthalat –İhracat -Üretim – Pazarlama-Satış ve Satış Sonrası Hizmetler Ana Faaliyet Yapımızı Oluşturmaktadır.
• Bilmak Plastik, Uzman ve Görevlerinde Etkin, Yüksek Eğitimli İdari Mühendis ve Nitelikli İşçi Kadrosu İle Müşteri İhtiyaçlarına Göre En Kısa Sürede En Kaliteli ve En Ekonomik Biçimde Uygun Stok Adetleriyle Üretim Yapmaktadır.
• Bilmak Plastik, Kalitesi ve Üretim Hizmetleri İle Müşteri Memnuniyetini Maksimum Düzeyde Tutmayı Amaç Edinmiştir. Her Müşteri Talebi İçin Esnek Üretim Sistemi Uygulayan Bilmak Plastik, Bu Yöntemle Özel Müşteri Gereksinimlerini Rahatlıkla Karşılayabilmektedir.
• Bilmak, Plastik Enjeksiyon Kalıpları ve Plastik Parça üretimi konusunda uzmanlaşmış bir firmadır.

Hakkımızda

Türkiye plastik sektörünün önemli kuruluşlarından biri olan Bilmak Plastik kurulduğu 1999 yılından beri yüksek kalite ve estetik kalitede ürün imal etme, modern ürünler güvenlik ve konforunu yapı ve endüstriyel ortamda tüm piyasaya taşıma kapasitesini dünya... Devamı..

İletişim

Adres:Kazım Karabekir Mah. 6909/1 Sokak No:10/1 Pancar Torbalı/İZMİR
Telefon : 0232 257 66 34
Fax : 0232 257 66 34
Barış Berkiten : 0532 663 48 29